O nas

Firma Multi-Mark Diagnostics powstała w 2009 roku na potrzeby wsparcia produktów diagnostycznych Snap-on w Polsce. Uruchomienie usług było możliwe dzięki doświadczeniu w dziedzinie zarówno edukacji technicznej jak i dystrybucji produktów wyposażenia warsztatowego czołowych producentów. Współpraca z tak poważnym partnerem jak Snap-on wymusiła rozwój kompetencji firmy pod kątem organizacji szkoleń, przygotowania informatycznego, rozwiązań teleinformacyjnych, zarządzania bazami danych i co najważniejsze skutecznej i rzeczowej komunikacji w ramach doradztwa technicznego. Do dnia dzisiejszego współpraca z koncernem Snap-on jest podstawą funkcjonowania firmy, ponieważ Multi-Mark Diagnostics jest  operatorem systemów wsparcia telefonicznego oraz on-line produktów diagnostycznych SUN.

Od momentu jej powstania przeprowadziliśmy dziesiątki szkoleń technicznych oraz techniczno-produktowych dla użytkowników produktów diagnostycznych SUN, BAHCO,JOHN BEAN i innych w współpracy z producentem oraz jego partnerami handlowymi na terenie Polski. Realizowaliśmy i realizujemy projekty szkoleniowe dla większości sieci dystrybucji wyposażenia warsztatowego (Inter-Cars, Auto-Partner, Moto-Profil, Hart, Gordon i innych).Nawiązaliśmy też współpracę z innymi jednostkami szkoleniowymi w Polsce. Nasi doradcy techniczni są również wsparciem sprzedażowym dla przedstawicieli handlowych podczas imprez targowych lub w formie bezpośredniej prezentacji technicznej sprzętu.

Nasza firma współpracuje też z producentami przy dystrybucji wybranych produktów związanych z motoryzacją, monitorowaniem pojazdów i diagnostyką pojazdową.

Obecnie firma skupia się na dostosowaniu oferty szkoleniowej do warunków realizacji On-line. Przygotowujemy nowe wersje szkoleń tak, aby elementy praktyczne zastąpić bazą danych filmów instruktażowych.